Vítáme vás na oficiálních stránkách Tatranu Mladějov

Info ze zápasu

Sezona 2010/2011

TJ Tatran Mladějov - Sokol Kunčina 0:2(0:0)

Celý zápas byl velice vyrovnané a rozhodl jej první gól. Zpočátku k němu měli blíže domácí, ale ani neuvěřitelný závar ve 24. minutě, kdy na čtyři pokusy nepropálili balon do sítě, ani další slibné příležitosti, k úspěchu nevedly. Ve druhém poločase se po rychle rozehraném trestném kopu a zaváhání obrany prosadil soupeř. V 65. minutě zastavil Crha sólo P. Proseckého před vápnem jen za cenu „červeného“ faulu, ale ani početní převaha Tatranu nepomohla. Naopak, rychlí hosté neustále hrozili z brejků a z jednoho z nich si těsně před koncem pojistili vítězství.

Fakta – branky: J. Spálenský, Tlustoš. Rozhodčí: Kvapil (Svitavy). ŽK: 2:3. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Tatran Mladějov: Čermák – Ondráček, Kudyn, Prusák, Marek, Šteffek, Seryn, Satler, R. Dlouhý, Šmehlík, P. Prosecký (Suchý, Abraham).

Sokol Kunčina: Crha – Pešava, Nedoma, Drahoš, Kubík, Štrajt, Pospíšil, T. Brychta, O. Brychta, Tlustoš, J. Spálenský (M. Spálenský, Hutira, Klíma).

TJ Tatran Mladějov - Sokol Čistá 0:2(0:1)

Domácí šli po předchozích výkonech do zápasu jako favorité, ale nechali se zaskočit bojovností protivníka. Ten se ujal v prvním poločase vedení, v dalším průběhu odolal všem pokusům Tatranu o vyrovnání, naopak sám ještě jednou udeřil a mohl se tak radovat z prvního vítězství v soutěži.

Fakta – branky: Stříteský, Severa. Rozhodčí: Urban (Litomyšl). ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Tatran Mladějov: Čermák – Šteffek, Kudyn, Prusák, Šmehlík, Kudyn, M. Prosecký, Suchý ml., Satler, Seryn, P. Prosecký (Marek, Ondráček, Suchý st.).

Sokol Čistá: Boštík – Padělek, M. Tomášek, Kostlán, J. Kmošek, Čapek, Stříteský, Klusoň, O. Nepraš, D. Nepraš, Severa (Peřina, Vodehnal, O. Tomášek).

TJ Tatran Mladějov - Sokol Dolní Újezd B 1:0(1:0)

Ve vyrovnaném a bojovném utkání rozhodla 29. minuta, v níž byl na hranici vápna sražen Suchý, rozhodčí odpískal penaltu a tu proměnil Douhý. Hosté se pak snažili zatlačit, ale těžko se dostávali do šancí, efekt neměli ani četné přímé kopy. Ani domácí ovšem nedokázali stav pojistit a tak se bojovalo do poslední minuty.

Fakta – branka: R. Dlouhý (PK). Rozhodčí: Dvořáček (Bystré). ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Tatran Mladějov: Čermák – Šteffek, M. Dlouhý, Prusák, Marek, R. Dlouhý, P. Suchý ml., Satler, Seryn, Mich. Prosecký, P. Prosecký (P. Suchý st., Mil. Prosecký, Ondráček).

Sokol D. Újezd B: T. Klusoň – Samek, Mráz, Pravec, Žďára, Doseděl, Renza, Kromíchal, Doubek, Nádvorník, Částek (Doležal, Klejch, Vaňous).

Dlouhá Loučka - TJ Tatran Mladějov 1:1(0:1)

Dlouho byl k vidění fotbal převážně mezi vápny. Domácí Matoušek nedal sólo a tak na druhé straně trestal Prosecký. Přímý kop Koláře pak vytáhl Čermák na tyč. Loučka po pauze ve snaze o vyrovnání zatlačila a dočkala se v 73. minutě. Faul na Štěpánka potrestal z penaltové značky Marván.

Fakta – branky: Marván (PK) – P. Prosecký. Rozhodčí: Ožvoldík (Svitavy). ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Sokol Dlouhá Loučka: Čechal – Křivánek, J. Blecha, Gregor, D. Blecha, Charvát, Štěpánek, R. Kolář, Marván, Chromý, Matoušek (Jurka, R. Ruml).

Tatran Mladějov: Čermák – M. Dlouhý, Šteffek, Prusák, Marek, Suchý ml., Satler, Seryn, Abraham, R. Dlouhý, P. Prosecký (Suchý st., Ondráček).

TJ Opatov - TJ Tatran Mladějov 3:3 (0:2)

Zajímavé utkání se dlouho vyvíjelo o poznání lépe pro Tatran, který si v prvním poločase vypracoval dvougólový náskok. Zkraje druhé půle domácí snížili a pořádné drama nastalo v posledních minutách hry. Během chvíle bylo srovnáno 2:2, hosté opět vedli (2:3), ale domácí v samotném závěru štastně dotáhli skóre na 3:3.

Fakta – branky: Paar, Jiráček, Mašek – Prosecký 2, Abraham. Rozhodčí: Havránek (Svitavy). ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 0:2.

Sokol Opatov: Navrátil – Popelka, Matouš, Košín, Fukar, Štosek, Paar, Vostřel, Kalánek, Procházka, Mašek (Jiráček, Stolarik).

TJ Tatran Mladějov: Čermák – P. Suchý ml., Prusák, Šteffek, Sekanina, Marek, Abraham, Satler, Seryn, Dlouhý, P. Prosecký (Ondráček, P. Suchý st.).

TJ Tatran Mladějov - Metra Linhartice 2:1 (2:0)

První utkání nové sezony proti sobě postavilo dva sobě velmi známé týmy. Do Mladějova přijel nováček soutěže z Linhartic.
Domácí začali zápas náporem a již v první minutě byl ve vápně sražen Satler, rozhodčí však nechal pokračovat ve hře. Hosté zaostávali v kombinaci a ve hře dopředu byli neškodní. Hráči Mladějova se neustále tlačili před hostujícího gólmana. Z toho pramenil další souboj ve vápně hostí, kde si Abraham šikovně obhodil obránce, který jej poslal k zemi. I tentokrát však rozhodčí vše přešel a penaltu neodpískal. Špatnou hru hostů neunesl jejich trenér a po výčitkách směrem k rozhodčím byl vykázán z lavičky. Ve 22. minutě nakopli domácí míč do vápna hostí, s kterým si gólman Tichý neporadil. Míč odrazil přesně na dotírajícího Seryna, který svým důrazem dotlačil míč hlavou do sítě, 1:0! 35. minuta znamenala stop pro letní posilu domácích Dlouhého Martina. Po svalovém zranění musel odstoupit ze hřiště. K tomu se přidalo zranění domácího Kudyna, který však poločas dohrál v útoku. Stoperská dvojice se tak zcela rozpadla, přeskupení v domácích řadách nastartovalo zhoršenou hru, hosté se začali více prosazovat a byli více nebezpeční. Domácím se podařilo skórovat minutu před odchodem do kabin. Prosadil se Satler, který z velkého vápna volejem uklidil špatně odehraný míč po rohovém kopu do sítě.
Druhý poločas začal stejně jak skončil první. Domácím se nedařila kombinace, začali kupit chyby a hosté se dostávali do zápasu. Logickým vyústěním situace bylo snížení hostujícího celku na 1:2, kdy v 60. minutě nedokázali domácí odkopnout míč po rohovém kopu a Langr snížil. V dalším průběhu bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Hostující hráči byli s postupujícím časem nepochopitelně nervózní, začali kupit zbytečné žluté karty, což se jim vymstilo. Po druhé žluté kartě museli hřiště postupně opustit Andrlík a Kryštof. I přes zhoršenou hru ve druhé půli domácí hráči získali zaslouženě 3 body.

Fakta – branky: L.Seryn, J.Satler – Langr. Rozhodčí: Budina (Ústí nad Orlicí). ŽK: 1:4. ČK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Tatran Mladějov: Čermák – R. Sekanina, Kudyn, M. Dlouhý, Šteffek, R. Dlouhý, Abraham, Satler, Suchý, Seryn, P. Prosecký (L. Marek, Ondráček, M. Prosecký).

Metra Linhartice: Tichý – P. Kelo, Prucek, Kolísek, Winkler, Langr, Pazdírek, Kryštof, Andrlík, Rašner, T. Kelo (Radimecký, Lébiš, Konečný).

autor: Lukáš Marek