Vítáme vás na oficiálních stránkách Tatranu Mladějov

Rozhovory

Michal Suchý

1.) V zimě jsi přestoupil z Moravské Třebové do Mladějova, co tě k tomuto kroku vedlo?        
 
     Já vlastně přestoupil z Rychnova, ikdyž jsem byl hráč Moravské Třebové. V Rychnově to nebylo to, co jsem asi čekal, od malé docházky na trenink až po samotné výkony v zápasech(někteří hráči tam do toho nedali vše) , tak když jsem řešil co dál, zvolil jsem Mladějov. Je to klub kde jsem začínal s fotbalem a taky v tom hrál dost prim čas, který strávím na cestě na zápas. Přece jen 1.A se jezdila docela daleko a to pak byl celý den pryč, teďka mi to vyhovuje.Navíc je v Mladějově dost zkušených hráčů, kteří to taky umí hrát. Jinak musím zmínit i zázemí, hřiště, kabiny, klubovnu....a v neposlední řadě skvělé fanoušky!!!
 
 
 2.) V sestavě Mladějova nastupuješ pravidelně na pozici předstopera, vyhovuje ti tento post?
 
        Tak mě vyhovuje každý defenzivní  post, až na stopera, to si myslím, už je dávno ve fotbale minulost...ale tady se to tak ještě hraje. Jinak osobně si myslím, že z pozice středního obránce můžu docela solidně podporovat i ofenzivní snahu a rozehrávat dost akcí, takže mi to vyhovuje. Možná kdybych měl větší fyzičku, mohl bych hrát i defenzivního středního záložníka..ale kdyby...
 
 3.) Jednou jsi se dokonce zapsal na listinu střelců, popiš nám jak padl tvůj první gól po příchodu do Mladějova. A stála tě tato trefa nějaké zápisné?  
 
        No jednou, jenže mohlo to být i víckrát, ale nějak se nedaří. Jinak gól z trestňáku pod zdí...nic extra. A moc mě to nestálo. Nějak bych to nechtěl rozebírat....ale co vím, že něco určitě ještě donesu(smích).
 
4.) Jak hodnotíš prozatimní výkony svého týmu a sebe samotného, vyzdvihl by jsi nějaký výkon svého týmu?                 
 
          Tak nejdřív sebe....myslím, že to není zas tak špatný, některý zápasy super a některý průměr...zatím jsem podle mě v žádným zápase nevyhořel...snažím se to hrát tak nějak jak jsem zvyklý, ikdyž to možná někteří moc nechtějí...ale já radši po zemi než to kopnout někam do oken. A co se celého týmu týče, tak je pořád co zlepšovat, ale jinak jsou výkony solidní a čtvrtá příčka je asi pro nás ideální. Kdyby se neztratilo pár bodů s lehčíma soupeřema( Kunčina, M.Trnávka, Radiměř) , tak by se dalo bojovat i o druhé místo, ale zase na kdyby se nehraje!
 
 
 5.) Jak už to tak vypadá, Mladějov zakončí sezonu na 4.místě. Myslíš si, že momentální tým má na lepší umístění v okresním přeboru nebo je to jeho maximum? 
 
           Už jsem to nakousl u předešlé otázky, myslím, že čtvrtá pozice je dobrá a asi z ní nebude nikdo zklamaný, ale mohlo to být klidně i to druhé místo. Ještě nás čekají poslední 3 těžká kola, takže uvidíme kolik bodů vydolujeme.
 
  6.) Tatran čekají ještě tři zápasy, jaké jsou bodové vyhlídky týmu a který zápas bude podle tebe ten nejtěžší?         
 
           Tak osobně si myslím, že zajímavý zápas bude s Jaroměřicemi, ty na jaře chytly skvělou formu, ale i dva zbylé zápasy budou těžké. Takže já osobně nedokážu říct, který zápas bude ten nejtěžší, podle mě to budou pro nás tři nejtěžší zápasy na konec sezony. Ale pokud zahraje naše defenzíva a promění se šance, tak si myslím, že 7 bodů uhrajeme.
      
7.)Chtěl by jsi na závěr něco vzkázat soupeřům, divákům nebo svým spoluhráčům?
               
                 Tak hlavně aby se nám dařilo pořád tak jako doposud a aby jsme zbytečně neztráceli body s relativně lehčími soupeři. A taky bych chtěl pozdravit celou moji rodinu a přítelkyni, bez které by toto všechno nešlo, kdyby mi to zakázala(smích).
.
Žádné komentáře
 
Kontakt Pejena@seznam.cz