Vítáme vás na oficiálních stránkách Tatranu Mladějov

Rozhovory

Petr Suchý ml.

1.)    Peťo, byl jsi hodně překvapen, když tě před půl rokem Mladějov oslovil, abys rozšířil jeho řady?
 
Abych pravdu řekl, tak moc ani ne . Ale jsem rád, že se tak stalo a můžu být součástí Tatran Válce.
 
2.)    Určitě jsi se těšil na spolupráci s vlastním otcem. Co to pro tebe znamená? Byl to vždy tvůj tajný sen, zahrát si s ním v jednom týmu?
 
Tak určitě jsem se těšil na spolupráci. Protože spolu v jednom týmu jsme ještě neměli možnost hrát. Tak pro mě to znamená hodně, že můžeme spolu hrávat, protože se mám od něho stále co učit. Myslím, že toto je sen asi každého fotbalisty. Protože ten pocit když spolu nastupujeme do „spielu“ nebo když mě střídá před koncem zápasu, který je kvalitní a ještě k tomu když vedeme tak to je úplně nepopsatelný pocit.
 
3.)    Odehrál jsi v Mladějově po příchodu na hostování půl roku, jak hodnotíš hru Tatranu a sebe samotného?
 
Hra Tatranu mě ani moc nepřekvapila páč kluky znám, s pár jsem dokonce už i hrával, když jsme byli dorostenci. Ale co mě velice překvapilo tak je týmový duch a fotbalové myšlení všech členů týmu. A zapálení do každého zápasu to je to co jsem ještě nikde nezažil a tady v Tatranu to je.  
 
4.)    Podařilo se ti za 13 zápasů vsítit tři branky, to je na obránce opravdu úctyhodný počin. Můžeš nám svoje branky popsat?
 
Tak popsat bych je ve zkratce mohl J. První padla v poslední minutě zápasu v Čisté, kde jsme prohrávali o 2 góly a já jsem (teď to možná bude znít jako samochvála) svoji pověstnou „pumelicí“ prostřelil domácího gólmana z trestného kopu přímo jak se říká houslemi. Druhý padl už ze hry když jsme doma hráli proti klukům z Bystrého u Poličky, jen jsem byl důrazný ve vápně a na dvakrát jsem dokázal dostat míč do brány (nic výjimečného J ). A třetí gól se mi podařilo vsítit na hřišti letošního mistra přeboru, Sokola Březová. Tenkrát jsme celý tým bezvadně makali a hráli jsme dobře jen jsme měli smůlu na proměňování šancí. Prohrávali jsme 2:1 a 10min před koncem zápasu když jsme měli neskutečný tlak tak se ke mě dostal odražený míč od domácích obránců a já jsem v té chvílí byl asi 35m od brány domácího brankáře a z lavičky jsem slyšel jen to tref. Tak jsem si to potáhl, nachystal a jen jsem to trefil do „šibenice“  na konečných 2:2.
 
5.)    Tatran získal v uplynulé sezoně 50 bodů, což je zatím jeho maximum. Myslíš si, že tato meta může být ještě pokořena třeba již následující ročník, když je soutěž rozšířena na 16 celků a tudíž se odehraje i více zápasů?
 
Tak bodů je to opravdu hodně, laťka je nastavena dost vysoko, ale věřím, že pokud budeme makat takto i následující sezónu tak to půjde. Samozřejmě, že se musíme vyvarovat zbytečných proher s papírově slabšími týmy.
6.)    Který z celků bude podle tebe favoritem a kdo naopak úplným outsiderem soutěže?
 
Tak toto si netroufnu říct, protože sám jsem zažil v bývalém klubu jednu sezónu kde jsme končili na druhém místě a se stejným týmem  a partou kluků jsme místo obhajoby padali do nižší soutěže. Byl bych rád kdybychom s Tatranem završili následující sezónu do 3. místa.
 
7.)    Jak dlouho plánuješ setrvat v Mladějově?
 
Tak toto je spíš otázka na mého manažera a vedení klubu J. Smlouvu mám už jen na jednu sezónu, ale doufám, že nebude problém abych zůstal co nejdéle. Protože teď jsem maximálně spokojený.
 
 
8.)    Na závěr tradiční otázka. Chtěl by jsi vzkázat něco fanouškům, soupeřům nebo spoluhráčům?
          Tak fanouškům jen poděkovat jak drží partu, jsou skvělá podpora. Dále soupeřům, ani ne, jen klukům z Trnávky, že je škoda že spadli, mám je rád.   A našim klukům: „Vyserte se už na ty patičky borci“.  
Žádné komentáře
 
Kontakt Pejena@seznam.cz