Vítáme vás na oficiálních stránkách Tatranu Mladějov

Rozhovory

Radim Dlouhý

1.)    Radime, jsi zatím jedinou letní posilou Tatranu. Po půl roce stráveném v mateřském Semaníně se opět vracíš hrát do Mladějova. Jak hodnotíš své půlroční účinkování v I.A třídě?
Hodnotím to velmi záporně, cítil jsem na sobě, že na I.A třídu nemám, to byl jeden z důvodu proč  jsem taky odešel a myslím si, že více hráčů ze Semanína nemá na I.A třídu a podle toho vypadala i hra Semanína . Bez tréninku to nejde ani v okrese natož pak v I.A třídě. Přeji klukům hodně štěstí v následující sezóně a hodně fotbalových úspěchů.
 
2.)    Není tajemstvím, že jsi do Mladějova přestoupil, co tě k tomuto kroku vedlo?
Měl jsem na výběr přestup do České Třebové B nebo do Tatranu Mladějov, vybral jsem si Tatran, protože tam je dobrý trenér a ještě lepší parta a taky nesmím zapomenout na skalní fanoušky.Tyto 3 kroky jsou pro mě velice důležité a proto rozhodování bylo z mé strany snadné.
 
3.)    Oba celky se dohodly, že sumu, za kterou jsi přestoupil nezveřejní, ale spekuluje se o částce mezi deseti až dvaceti tisíci korun. Internetový portál Sport.cz na svých stránkách zveřejnil dokonce částku 25 tisíc korun, můžeš se k této věci nějak vyjádřit?
Určitě by mě potěšilo, že si mě cení na 25 tisíc korun ,ale kdo by takovou sumu dával v okresní třídě?  Nevím za kolik se celky dohodly a proto nebudu ani spekulovat o částce za kterou jsem přestoupil.   
 
4.)    Už víš, jaké číslo budeš v mladějovském dresu nosit na zádech?
Rád bych nosil číslo 15, ale bohužel do základní sestavy to nejde a na lavičce jako náhradník bych nechtěl sedět .Moje druhé oblíbené číslo je 11, ale co budu opravdu nosit to nechám na kouči Tatranu, kterému věřím a doufám, že si tuto otázku přečte a vezme si ji k srdci.
 
5.)    Mladějov hraje snad nejofenzivnější styl fotbalu v okrese, vyhovuje ti to?
Tatran hraje ofenzivní pohledný fotbal, mně tento styl velice vyhovuje a myslím si, že se velice líbí i divákům. Obrana taky není špatná, pár much tam sice je, ale kde nejsou že ? Když budeme vyhrávat 6:3 tak to ničemu vadit nebude, protože důležité jsou 3 body.
 
6.)    Od tebe se zřejmě bude očekávat střílení branek, mohl by se odehrát pomyslný souboj o nejlepšího střelce Tatranu mezi tebou a P.Proseckým? Jak hodnotíš tohoto hráče a je to právě tento fotbalista, se kterým se ti bude v Mladějově nejlépe spolupracovat?
Budu se snažit nastřílet co nejvíc branek, ale to nezáleží jen na mně, je to kolektivní hra a bez mých spoluhráčů to určitě nepůjde. P. Prosecký je velký kanonýr a u mě to je stroj na proměňování šancí. Je to opravdu velký hráč se vším, co dobrý útočník musí mít. Co se týče spolupráce, těším se na kolektivní spolupráci celého mužstva.  
 
7.)    Jistě víš, že okresní přebor se od nové sezony rozšíří o dva celky na 16 týmů, jaký je tvůj názor na tento krok, vidíš nějaký problém ve čtyřech odehraných zápasech za rok navíc?
Na okresní přebor to je moc mužstev jsem zásadně proti tomu, ale my hráči proti tomu nic nezmůžeme, musíme se řídit tím, co chtějí nahoře. Přece jenom hrajeme okresní přebor v ČR a ne premier league v Anglii nemyslíte? 
 
8.)    Jaké jsou podle tebe vyhlídky mladějovského Tatranu v nadcházející sezoně? Má na to, aby patřil opět k tomu nejlepšímu v okrese?
Myslím si, že Tatran bude patřit k nejlepším celkům okresu, můj tip je do 3 místa. 
 
9.)    Tradiční otázka na závěr.Chtěl by jsi vzkázat něco soupeřům, spoluhráčům nebo fanouškům?
Soupeřům bych chtěl vzkázat, že se mají těšit z naší strany na hezký ofenzivní fotbal se spoustou gólů v jejich síti, spoluhráčům, že se těším na spolupráci na hřišti i mimo hřiště třeba v hospůdce u Radima, no a fanouškům slušné fandění a podporu, když se zrovna nebude dařit.
Žádné komentáře
 
Kontakt Pejena@seznam.cz