Vítáme vás na oficiálních stránkách Tatranu Mladějov

Rozhovory

Radim Šteffek

1.) Radime, ty patříš mezi hráče, kteří jsou v Mladějově na hostování. Jak zde vidíš svoji budoucnost, hodláš v Mladějově pokračovat i po skončení hostování?

Hostování mam do konce roku 2010,takže mam ještě dost času přemýšlet jestli v Mladějově zůstanu nebo se vrátím na Slovan.S velkou pravděpodobností bych chtěl zůstat v TATRANU, protože je zde dobrá parta.Kádr zůstává víceméně po každém zápase pohromadě a řeší zápas u džbánu piva.

2.) Bydlíš v Moravské Třebové, není pro tebe problém do Mladějova dojíždět?Jakým způsobem se dostáváš na tréninky a zápasy?

Až tak velký problém to není, přece jen jsme asi 3 co dojíždíme z Moravské tak se vždy domluvíme kdo vezme auto.

3.) V sestavě nastupuješ na pozicích krajního beka nebo záložníka, jak ti vyhovují tyto posty a jak hodnotíš své výkony na hřišti?

Posty mi vyhovují, ale špatně si zvykám na obrané povinnosti beka, když před tím 60 minut hraji zálohu. Sice záložník taky brání, avšak spíše podporuje útočnou část hry. Nejsem na tom technicky až tak dobře jako jiní spoluhráči, ale snažím  se to vynahradit bojovností a agresivitou.

4.) Minulý týden jsi změnil dlouholetý vzhled, když sis oholil své bujné vousy, co tě k tomuto kroku vedlo?

Vzhled jsem nezměnil,jen jsem prohrál sázku.Ta se týkala mého prvního gólu v dresu TATRANU,jenom škoda že to nebylo do soupeřovy branky.

5.) Takže první gól za Mladějov byl vlastní?

Bohužel...

6.) Jak hodnotíš fanoušky, partu a zázemí v Mladějově, liší se to v něčem od Moravské Třebové?

Moc se to neliší.Škoda jen že nemáme trénink 2x týdně jako v Moravské, protože si nedokážeme udržet fyzičku kterou naberem přes zimu nebo léto.
Podmínky jsou pro hráče ideální,jak na nabrání fyzičky tak i pro kombinační hru.O kádru můžu říct že drží hodně pohromadě, i když se někdy najde někdo kdo dává svůj názor hodně ostře najevo.Účast fanoušků je důležitá a většinou hojná.

7.) Závěrem tradiční otázka. Chtěl by jsi vzkázat něco svým spoluhráčům, fanouškům nebo soupeřům?

Chtěl bych vzkázat některým fanouškům že by se měli nad sebou zamyslet, protože potřebujeme podpořit i když se nám nedaří! Je lepší nás podpořit při nepříznivém výsledku, než řvát z tribuny "Vlastíku, hoď tam ručník"-TO NÁM JAKO SEBEVĚDOMÍ MOC NEZVEDNE.

 

.

Žádné komentáře
 
Kontakt Pejena@seznam.cz