Vítáme vás na oficiálních stránkách Tatranu Mladějov

Rozhovory

Vlastimil Suchý

1.)Pro Tatran byla tato sezona nejúspěšnější po postupu do okresního přeboru - co se získaných bodů týká. Jak ji hodnotíte?
Vzhledem k přístupu některých hráčů k tréninku je umístění a počet získaných bodů nejen pro mě příjemným překvapením. Musíme brát také v potaz jak je široký kádr a zranění některých hráčů.
 
2.)První dva celky soutěže předvedly neuvěřitelné nákupy na okresní přebor. Co tomu jako trenér říkáte?
Myslím si, a nejen já, že na OP jsou tyto částky zbytečně přehnané. Jde o to, jak dlouho si to budou moci tito sponzoři dovolovat. Vždyť u Cerekvice to už jednou bylo a jak to dopadlo. A čím vyšší soutěž, tím více peněz musí vytáhnout.
 
3.)Odehráli jste pár výtečných utkání s celky z popředí, ale dokázali jste klopýtnout i s celky z chvostu tabulky. V čem vidíte důvod takových velkých výkyvů?
Podle mě to není podcenění slabších týmů, ale v motivaci ke každému mužstvu z popředí tabulky.
 
4.)Váš tým nedisponuje zrovna širokým kádrem. Dokázal byste si představit posílení týmu novými tvářemi? Jestli ano, kolika a na jaký post.
Posílit ano, ale přiměřeně. Zapojit by se měli hlavně místní mladíci (hostování v Kunčině - dorost). Všichni ale víme, jak to s těmi mladými je. Hlavně potřebujeme druhého brankáře. Na Vaška je toho moc. No a potom do každé řady jednoho hráče.
 
5.)Na soupisce máte dva hráče, kteří svými výkony, pro fotbalistu v úctyhodném věku, udivují fanoušky v celém okrese. Přál byste si je mít v týmu i nadále?
Určitě!! Jednak jsou příkladem právě pro ty mladý a potom taky z hlediska kolektivu a party, která se vytvořila.
 
6.)Areál Tatranu byl díky své velmi kvalitní hrací ploše vybrán pro odehrání několika skupin největšího turnaje v malé kopané v republice. Ukáží se tu celky z celé republiky a Slovenska. Myslíte, že to může být pro klub a obec jako samotnou přínosem?
Myslím, že ano. Jednak se zviditelní obec a potom se mohou navázat nějaké sportovní styky a spolupráce.
 
7.)Trenére, prý jste pověsil dočasně trénování na hřebík. Co Vás k tomuto rozhodnutí vedlo?
Ano, to je pravda. Jednak jsou to osobní důvody. Potom si myslím, že si potřebujeme od sebe chvíli odpočinout a mužstvo potřebuje změnu!
 
8.)Jaké jsou Vaše další plány? Chcete se i nadále pohybovat ve fotbalových vodách?
To, že jsem přestal trénovat, neznamená, že nebudu pomáhat předsedovi a Tatranu v činnosti. Mimochodem jsem odmítl docela slušnou nabídku na trénování v Moravské Třebové.
 
9.)Jak vidíte vyhlídky Tatranu pro další sezonu?
Přál bych si, aby se klukům dařilo jako v tomto ročníku. Ale bude to těžké vzhledem k soupeřům, kteří přibyli – Jevíčko, Dolní Újezd, Slovan Mor. Třebová, dobrý je Janov, Sebranice, zlepšili se Jaroměřice. Umístění do 7. místa by bylo dobré!
10.)            Máte nějaký vzkaz pro fotbalové fanoušky a hráče samotné?
Chtěl bych poděkovat fanouškům za podporu doma i na zápasech venku. A hlavně aby si uvědomili, že se vždy nedaří a mužstvo v této chvíli podpořili a nekritizovali.
Hráčům přeji, ať se jim daří a vyhýbají se zranění. Taky děkuji za spolupráci.
Žádné komentáře
 
Kontakt Pejena@seznam.cz